Gra wstępna

Gra wstępna

Gra wstępna to najprzyjemniejsza ze wszystkich gier dostępnych na rynku. Jednocześnie uczy i bawi ale także jest prawdziwą sztuką, której kunszt i artyzm trudno przecenić. Wpływa pozytywnie na rozwój fizyczny, umysłowy i emocjonalny.

Gra wstępna łączy w sobie wiele elementów innych gier. To w dużej mierze gra fizyczna - liczą się wielkie manewry, dobre posunięcia, udane zagrywki, celne zagrania. To też sprawdzenie koordynacji wzrokowo – ruchowej i sprawności fizycznej czyli: całowanie, lizanie, głaskanie, dotykanie, muskanie, szczypanie, gładzenie, pieszczenie, masowanie.

Jest to też pewnego rodzaju gra planszowa - trafność posunięć ma tutaj kluczową rolę, niektóre pola i strefy są dodatkowo punktowane.
Czytaj dalej o strefach erogennych

Gra wstępna to także zabawa strategiczna – ważna jest dobrze opracowana taktyka. Dobry strateg powinien być przede wszystkim kreatywny, pomysłowy i twórczy. Nie należy powielać schematów, ważna jest spontaniczność, żywiołowość i naturalność.

Przede wszystkim jednak gra wstępna to budowanie zespołu. Zawodnicy nie mogą ze sobą rywalizować, bardzo ważna jest wymiana aktywności między partnerami i wzajemne zrozumienie. Wszystkie konkurencje w jakich startują powinny mieć na celu wzmocnienie grupy i budowanie więzi.

Gra wstępna często bardziej przypada do gustu dziewczynom, ale również chłopacy doceniają jej rolę. Może być tylko wstępem dla dalszych posunięć, ale dobrze rozegrana potrafi być tak pociągająca iż z powodzeniem może być też zakończeniem, bowiem częsciej dla zawodniczek jest równie ciekawsza niż inne ruchy.

To też gra umysłowa, bo liczy się głowa. Jak najdalej od hazardu. Game over.

reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl