Włosy błyszczące jak w reklamie? Poznaj sposób!

Włosy błyszczące jak w reklamie? Poznaj sposób!

Błyszczące się jak w reklamie włosy? Wystarczy odpowiednia pielęgnacja i kilka sprawdzonych trików. Aby włosy błyszczały ich łuski muszą być zamknięte. Tylko wtedy włosy stają się gładkie i odbijają od siebie światło, dając efekt połysku. Najprostszym sposobem jest spłukiwanie ich po myciu chłodną (nie zimną) wodą, która zamyka łuski włosów. Jeśli już musimy suszyć włosy suszarką, należy na końcu zastosować chodny strumień powietrza (chłód zamyka łuski).

Odpowiednia pielęgnacja

Cały sukces skupia się oczywiście na odpowiedniej pielęgnacji włosów: od dobrej diety po odżywki zewnętrzne. Na rynku dostępnych jest wiele specjalnych szamponów i preparatów, które sprawiają, że włosy mają gładką powierzchnię, a światło się będzie od nich odbijać. Na włosy możemy użyć również spraye nabłyszczające, które zaleca się głównie przy cienkich i przetłuszczających się włosach (nie obciążają włosów). Do włosów suchych poleca się wygładzające balsamy.

Domowe sposoby

Blondynkom na lśniące włosy poleca się sok z cytryny. Wystarczy po umyciu polać włosy sokiem (do szklanki wody dodać trochę wyciśniętego soku z cytryny), i po ok. 15 minutach spłukać. Zaleca się również maseczki z dodatkiem olejku rycynowego i soku z cytryny oraz maseczki z żółtka i soku z cytryny.

Senso Duo

297 zł 137 zł

Zamów dzisiaj i oszczędź 160 zł, otrzymaj darmową wysyłkę i gwarancję satysfakcji.

Jutro promocja przepada.
reklama

KOBIETA

www.klubodchudzania.pl www.antykoncepcja.net www.astmaoskrzelowa.pl